https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/hleda-se-nejoblibenejsi-ridic-ka-a-pruvodci-roku-2016
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Liberecký kraj: Hledá se nejoblíbenější řidič/ka a průvodčí roku 2016

13. října 2016 | Liberecký kraj
Autor: Markéta Dědková, tel: 485 226 324, 739 541 624
Jezdíte s řidiči, kteří vám vždy zvednou náladu, nebo se těšíte, že vás ve vlaku odbaví vaši oblíbení průvodčí. Pošlete nám tip, v prosinci pak vybereme řidiče/ku a průvodčí roku 2016.

„Smyslem této ankety je ocenit kolegy z provozu, kteří kvalitou své práce drží spokojené cestující ve veřejné dopravě v Libereckém kraji,“ říká Pavel Blažek, jednatel společnosti KORID LK, spol. s r.o., koordinátora veřejné dopravy v Libereckém kraji, který anketu organizuje.

„Anketa je pořádána od roku 2007, nejprve pouze pro řidiče. V roce 2011 se začali oceňovat i průvodčí. Letos to tedy bude již po desáté,“ vzpomíná Petr Prokeš, tehdejší jednatel a ředitel KORID LK, spol. s r.o.

Hlasovat můžete do pátku 11. listopadu 2016 na www.iidol.cz v záložce ANKETA. Vyplníte jméno a příjmení svých favoritů a dopravní firmu, pro kterou pracuje. Pro průvodčí můžete použít jen jejich služební číslo z visačky. Jméno řidiče autobusu naleznete na každé jízdence, nebo evidenčním dokladu.

„V roce 2007 vyhrála paní řidička, předloni jsme ocenili paní průvodčí Petru Kudláčkovou, tak doufám, že letos nějaká paní řidička nebo průvodčí v těžké mužské konkurenci opět zaboduje,“ odhaduje radní pro dopravu Vladimír Mastník, který loni předával ocenění řidiči Karlu Scholzovi a průvodčímu Aleši Prášilovi.

Vítězové ankety převezmou zakázkově vyrobený skleněný pohár se svým jménem. Tyto osobní poháry nahradily v roce 2011 tehdejší putovní skleněný pohár určený pouze pro řidiče.

Vyhlášení ankety se uskuteční na tiskové konferenci k jízdním řádům na začátku prosince 2016.
Markéta Dědková, tel: 485 226 324, 739 541 624 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist