https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/hledame-adepty-na-titul-stavba-roku-2019-kralovehradeckeho-kraje
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Hledáme adepty na titul Stavba roku 2019 Královéhradeckého kraje

14. března 2019 | Královéhradecký kraj
Zajímavé stavby všech kategorií mohou jejich investoři, stavitelé i projektanti až do 26. června přihlašovat do soutěže Stavba roku 2019 Královéhradeckého kraje. Výsledky 16. ročníku budou slavnostně vyhlášeny koncem roku. V loňském ročníku zvítězily Stezka korunami stromů v Krkonoších a Petrof gallery v Hradci Králové. O titul se loni ucházelo 13 staveb. Cílem tohoto klání je seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s úrovní současného stavebnictví, architekturou a projektováním v našem regionu. Do soutěže se mohou hlásit stavební díla zhotovená a zkolaudovaná od 1. 1. 2016 do konce roku 2018. Propozice najdete v příloze.

Propozice: http://www.kr-kralovehradecky.cz/assets/kraj-volene-organy/tiskove-centrum/aktuality1/Stavba-roku-kralovehradeckeho-kraje-2019-propozice.pdf

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist