https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/hvezdy-hudebniho-nebe-budou-zarit-a-tridit-odpad-v-plzni-na-zebriku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ex voto: Hvězdy hudebního nebe budou zářit a třídit odpad v Plzni na Žebříku

3. března 2017 | ex voto
Již 10. března budou v areálu DEPO2015 v Plzni vyhlášeny výsledky hudební ankety Žebřík 2016.

Tento jubilejní 25. ročník přivede na jedno místo nejen ty nejlepší interprety českého hudebního nebe, ale také představí novou moderátorskou dvojici Ivu Pazderkovou a Jakuba Koháka, která je už sama o sobě zárukou ojedinělého večera. Finálovému ceremoniálu pak dodají nezapomenutelný kulturní zážitek Tomáš Klus, Dan Bárta & Alice, Slza, Vypsaná fixa, Ivan Mládek & Banjo Band a další.
Kromě prezentace kvalitní hudby záleží organizátorům také na životním prostředí, proto bude i v letošním roce probíhat spolupráce s projektem Samosebou.cz, který se zabývá tříděním odpadu a osvětou v této oblasti. Díky tomu bude celý večer ve znamení aktivního třídění odpadu.
V Samosebou Fun Zone dojde i na stylové vzdělávání o třídění a recyklaci odpadu. Pro návštěvníky budou připraveny filmy a vtipná videa o třídění, zajímavé informace o zpracování různých druhů tříděného odpadu a jako názorná ukázka zde budou populární svíticí popelnice. Kromě toho se můžete těšit na soutěže, odpočinek v pohodlných lehátkách, nebo se můžete uvelebit v netradičních svíticích sedacích kontejnerech.
Organizátorem hudebních cen je magazín iREPORT. V anketě hlasovali hudební fanoušci pro nejlepší interprety, kapely a jejich díla z minulého roku, ale také v kategoriích objev, akce nebo průser roku. Pro zajímavost, na vítěze kategorie Průseru roku, jsou letos nominováni Český slavík, Lucie Bílá, Ortel, prezident ČR nebo úmrtí Radima Hladíka.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist