https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/jak-se-stat-dobrovolnikem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Jak se stát dobrovolníkem?

6. března 2017 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Ondřej Aksamít, tel: 608 501 040
Pro všechny zájemce o dobrovolnictví pořádá Nová Akropolis kurz s názvem "DOBROVOLNÍKEM NA 100 %". Začátek kurzu je 9. 3. 2017 v 18 hod na adrese Nová Akropolis, Varšavská 516/19, Praha 2.

Pro všechny zájemce o dobrovolnictví pořádá Nová Akropolis kurz s názvem "DOBROVOLNÍKEM NA 100 %". Začátek kurzu je 9. 3. 2017 v 18 hod na adrese Nová Akropolis, Varšavská 516/19, Praha 2. Kurz obsahuje 15 vyučovacích hodin, 15 praktických dílen a 4 outdoorové aktivity. Etika a dobrovolnictví, Ekologie vnitřní a vnější, Organizace času, Solidarita, Práce v týmu, První pomoc, Efektivní komunikace, Lana a uzly, Psychologická cvičení... to je ukázka některých oblastí, kterým se kurz bude věnovat.
Ing. Ondřej Aksamít, tel: 608 501 040 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist