https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/jan-zahradnik-vlada-musi-vyhodnotit-dopady-vychazejici-z-green-dealu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Jan Zahradník: Vláda musí vyhodnotit dopady vycházející z green dealu

10. července 2020 | ODS
Občanští demokraté navrhli a prosadili v Poslanecké sněmovně usnesení, které zavazuje vládu, aby provedla analýzu dopadů navrhovaných opatření ze strany EU na jednotlivé sektory českého průmyslu.

„Návrhy vycházející ze Zelené dohody pro Evropu mohou mít na některé sektory českého průmyslu negativní vliv. Chceme, aby vláda důsledně vyhodnotila, kterých odvětví se to týká, a vyjednala takové podmínky, aby byly dopady na český průmysl co nejmenší,“ říká poslanec ODS Jan Zahradník.

Usnesení:
Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky v souvislosti s řešením ekonomických následků koronavirové krize vyzývá vládu, aby vypracovala studie dopadů navrhovaných opatření na úrovni EU (zejména návrhy vycházející ze Zelené dohody pro Evropu) na jednotlivé sektory české ekonomiky před tím, než dojde k závěrečnému schvalování těchto opatření.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist