https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/jiri-havlicek-vazim-si-duvery-premiera-sobotky-v-pripade-jmenovani-chci-s-maximalnim-nasazenim-dokoncit-dulezite-ukoly-mpo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MPO ČR: Jiří Havlíček: Vážím si důvěry premiéra Sobotky, v případě jmenování chci s maximálním nasazením dokončit důležité úkoly MPO

23. března 2017 | MPO ČR
Velice si vážím důvěry předsedy vlády Bohuslava Sobotky a návrhu na mé jmenování do funkce ministra průmyslu a obchodu. Vedení resortu by pro mě byla další profesní výzva v rámci mého dlouholetého působení jak v oblasti průmyslu, tak na samotném ministerstvu.

Považuji za svou velkou výhodu, že resort díky své současné pozici náměstka pro řízení sekce správní, kterou zastávám od roku 2014, velmi dobře znám a jsem detailně seznámen se stavem i vývojem agendy i aktuálním plněním stanovených cílů. Jsem rovněž v úzkém kontaktu s našimi partnery z tripartity, kdy od roku 2014 vedu pracovní tým RHSD ČR pro hospodářskou politiku.

Pokud mne prezident republiky ministrem jmenuje, pak jsem připraven se s maximálním nasazením pustit do dokončení důležitých úkolů, které na ministerstvu v rámci funkčního období současné koaliční vlády zbývají a které jasně definoval premiér Sobotka.

Jedná se zejména o co nejlepší čerpání peněz z fondů EU, podporu exportu a investic, legislativní dokončení důležitých norem, zejména zákona o elektronických komunikacích a v neposlední řadě i práci na silnější ochraně spotřebitelů.

Jiří Havlíček, náměstek ministra průmyslu a obchodu pro řízení sekce správní
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist