https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/jizdni-rad-krkonosskych-cyklobusu-na-leto-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

SMO Krkonoše: Jízdní řád Krkonošských cyklobusů na léto 2017

25. května 2017 | SMO Krkonoše
Zahájení provozu Krkonošských cyklobusů se blíží. Poprvé na krkonošské silnice vyrazí v sobotu 3.6.2017.

Již nyní si můžete stáhnout jejich jízdní řád na letošní sezonu. Opět budete moci využít 6 linek autobusů, které křižují Krkonoše a propojují je i s podhůřím. V červnu budou jezdit o víkendech, v červenci a srpnu denně, v září potom ve čtvrtek, sobotu, neděli a svátek. Všechny autobusy jsou vybaveny na přepravu 15-35 kol.

Jízdní řád si můžete jednoduše stáhnout na http://resc.deskline.net/documents/1/CZE/e63a56ea-9ffb-414c-8c89-f6b1fbb4acf3/file.pdf, začátkem června jej najdete na pultech všech krkonošských infocenter.

Srdečně vás také zveme na zahájení cykloturistické sezony v Krkonoších! Šlápněte do pedálů spolu s námi! Více informací a přihlášení je možné ZDE: http://krkonose.eu/cs/aktuality/1882
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist