Bc. Michaela Machalová "> K netopýrům ještě blíž, aneb hurá do nitra hráze Švihov - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/k-netopyrum-jeste-bliz-aneb-hura-do-nitra-hraze-svihov
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ČSOP Vlašim: K netopýrům ještě blíž, aneb hurá do nitra hráze Švihov

2. srpna 2022 | ČSOP Vlašim
Autor: Bc. Michaela Machalová, tel: 602 665 409
Dne 11. srpna 2022 se lidem naskytne jedinečná příležitost nahlédnout do revizní štoly hráze vodní nádrže Švihov. K dispozici je pět termínů od 9:00 do 13:30 hodin. Návštěvníci mohou využít příležitost a podívat se dál než na korunu hráze. Exkurze jsou komentované a místa jsou omezena.
Celá akce bude od 13 hodin doprovázet program pro děti i dospělé. Návštěvníci se mohou dozvědět více o netopýrech od paní Dagmar Zieglerové, která se těmto savcům věnuje pod ČSOP Nyctalus. Zároveň budou k dispozici dílničky pro děti, malování na obličej či film Hurvínek a netopýři.
„Pokud se někdo zajímá o historii, ale i současnost Švihova, je to pro něj úžasná a jedinečná možnost. Podívat se na místa, která jsou veřejnosti v běžném režimu nepřístupná. Návštěvu rozhodně doporučuji a moc se na tuto akci těším.“ říká o zimovišti netopýrů lektorka výukových programů Michaela Machalová.
Termín akce je 11. 8. 2022. Komentované prohlídky začínají v 9:00, 10:00, 11:00, 12:30 a poslední ve 13:30. Rezervace je nutná skrze registrační formulář, ke kterému se dostanete přes kalendář akcí na www.vodnidum.cz.
Vstup na hráz je 100,- Kč za osobu. Pro více informací mohou zájemci zaslat e-mail na adresu vodnidum@csop.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist