Emil Sedlařík "> Každý lístek koupený na Podunajsku může být výherní. Soutěží se o roční jízdenku či pobyt v Tatrách - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kazdy-listek-koupeny-na-podunajsku-muze-byt-vyherni.soutezi-se-o-rocni-jizdenku-ci-pobyt-v-tatrach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Leo Express: Každý lístek koupený na Podunajsku může být výherní. Soutěží se o roční jízdenku či pobyt v Tatrách

4. března 2024 | Leo Express
Autor: Emil Sedlařík, tel: 773 740 512
Každý cestující, který si zakoupí jízdenku mezi jakýmikoliv zastávkami na trase Bratislava-Komárno v mobilní aplikaci Leo Express, a zároveň bude zaregistrovaný do věrnostního programu Leo Express Smile Club, bude automaticky zařazen do soutěže. Cestující mohou vyhrát tři roční jízdenky DunajPass, které jim umožní rok zdarma cestovat na trase Bratislava-Komárno, voucher na ubytování v Tatrách v hodnotě 300 eur nebo knihy o cestování. Pro pět cestujících jsou pak připraveny dárky od Leo Express, jako jsou hrnečky, klíčenky či trička.

“V následujících týdnech se cestování s Leo Express jednoduše ještě víc vyplatí. Každý, kdo si zakoupí jízdenku, bude automaticky zařazen do soutěže a ve výsledku pak může cestovat i rok zdarma. Hlavní cenou jsou totiž tři roční jízdenky DunajPass, se kterými mohou cestující celoročně zdarma cestovat na trase Bratislava-Komárno,” říká Emil Sedlařík, tiskový mluvčí Leo Express.

Další cenou je voucher na ubytování v Tatrách v hodnotě 300 euro. Výherce si může vybrat ze široké nabídky hotelů, apartmánů či penzionů s výhledem na horské hřebeny. Ve hře jsou také tři balíčky knih o cestování, které dokáží zpříjemnit nejen samotný cestovatelský zážitek. Pro dalších pět cestujících je pak připraven balíček dárků od Leo Express ze široké nabídky merchandise. Ta čítá hrnečky, klíčenky, trička, ponožky či kšiltovky, které jsou i nyní k dostání na pokladnách Leo Express.

Soutěží všichni, kteří pojedou od čtvrtého do čtvrtého

Soutěž probíhá od 4. března do 4. dubna a jsou do ní automaticky zařazeni všichni cestující, kteří si zakoupí jakoukoliv jízdenku na trasu Bratislava-Komárno v aplikaci Leo Express a zároveň budou přihlášeni do věrnostního programu Leo Express Smile Club, který jim přináší další výhody. Díky cestování v něm mohou získat formou cashbacku leo kredity, za které pak mohou nakoupit další jízdenky.
Emil Sedlařík, tel: 773 740 512
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist