https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kemp-budoucnosti-2023
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Budoucnost: Kemp Budoucnosti 2023

10. července 2023 | Budoucnost
Už od 20. do 23. července nás čeká třetí ročník Kempu Budoucnosti, tentokrát v pivovaru Chříč na Plzeňsku. Jako v minulých letech se můžete těšit na pestrý program zahrnující aktuální témata od sociálních po ekologická. Po příjemné zkušenosti z minulého ročníku doplní program také relaxační a sportovní aktivity.

Čekají nás přednášky a workshopy, například na téma bydlení, o kterém nám přijede popovídat Táňa Zabloudilová. Něco nového se dozvíte také o umělé inteligenci (AI) a jejím vlivu na pracovní trh. Potvrzenými hosty a hostkami jsou mimo jiné Ondřej Slačálek, Saša Uhlová, Martin Tremčinský a Mahu Opletalová. Kompletní program bude příští týden zveřejněn na facebookové události (https://facebook.com/events/s/kemp-budoucnosti-2023/399409819011739/) i na našich webových stránkách.

Budeme moc rádi, když spolu s námi pojedete debatovat o současných problémech a hlavně spolu vytvářet skvělou atmosféru, kterou si z minulých ročníků můžete pamatovat a na kterou všichni rádi vzpomínáme.

Neváhejte a přihlašte se na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQbHgO7_9KSPb_eBAoDvjo0-EAWOwjkO4JWze5-K6tIlGk8A/viewform?usp=send_form
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

KN

Kristýna Novotná

14.9.2023 21:21
Mně vyhovují úplně obyčejné kempy. Nepotřebuju nic extra. Jen čisté záchody, sprchy s teplou vodou, kuchyňku na umytí nádobí a ideálně nějaký stánek s pečivem. Jezdíme pod stan a koupili jsme si i plynový vařič z https://www.naturehikecz.cz/ , takže se snažím vařit i na dovolené, abychom ušetřili peníze :-) .
Odpovědět
reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist