https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kiss-expres-specialni-vlak-na-koncert-legendarni-americke-kapely
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České dráhy: KISS EXPRES – speciální vlak na koncert legendární americké kapely

16. května 2017 | České dráhy
Kdo se chystá v sobotu 20. května na koncert skupiny KISS do Brna, má možnost nechat auto doma a svézt se za tímto hudebním zážitkem tzv. KISS EXPRESEM. Vlak speciálně vypraví České dráhy pro fanoušky této legendární kapely, která vydala 44 alb a prodala přes 100 milionů desek po celém světě.

Z pražského hlavního nádraží odjede KISS EXPRES ve 13:00 hod. a do Brna přijede v 16:10 hod. Fanoušci se tak stihnou pohodlně přepravit na brněnské výstaviště, kde se koncert koná, s dostatečnou časovou rezervou před začátkem. Do zvláštního vlaku mohou přistoupit (nejen) fanoušci nejprodávanější americké skupiny všech dob také v Kolíně, Pardubicích hl.n., v České Třebové nebo ve Svitavách.

Služeb národního dopravce mohou návštěvníci koncertu využít i po skončení pro cestu domů. V tuto dobu nejede žádný běžný spoj. Ovšem KISS EXPRES odjíždí z brněnského hlavního nádraží v 0:30 hod. a do Prahy hl.n. dorazí ve 3:35 hod. Vlak zastaví také v Letovicích, Svitavách, České Třebové, Pardubicích hl.n., Kolíně a také v Praze-Libni. Ve vlaku platí standardní jízdné, pouze je třeba si zajistit povinnou místenku – na pokladně přijde na 35 Kč, přes e-shop nebo aplikaci Můj vlak je zdarma. Aktuální cena akční jízdenky z Prahy je 219 Kč.

KISS EXPRES sveze i fanoušky z Moravy. Z Bohumína vyjede ve 13:50 hod., do Brna dorazí v 16:40 hod. Zpátky pojede zhruba ve stejnou dobu jako vlak do Prahy, tedy v 0:30 hod. Tato souprava pojede přes Břeclav, Otrokovice, Přerov a Hranice na Moravě do Ostravy hl.n. U toho vlaku, který pojede oklikou přes Břeclav, budou lidem z Ostravska uznány jízdenky pro nejkratší trasu. Cena jízdenky z Ostravy aktuálně od 139 Kč.

Více informací na webu Českých drah: http://old.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/1681-na-koncert-skupiny-kiss-prijedte-vlakem
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist