https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kniha-svetem-sumavske-prirody-ziskala-prestizni-oceneni-cenu-johanna-steinbrennera-v-kategorii-naucna-literatura
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa NP Šumava: Kniha Světem šumavské přírody získala prestižní ocenění Cenu Johanna Steinbrennera v kategorii naučná literatura

21. listopadu 2017 | Správa NP Šumava
Autor: Jan Dvořák
Tato cena je každoročně udělována v rámci festivalu regionální literatury Šumava Litera za nejlepší knihu o Šumavě za předchozí rok.

Správa Národního parku Šumava si této ceny velice váží, neboť tato kniha pomáhá šířit význam a jedinečnost tohoto chráněného území. Naším přáním bylo připravit knihu, která by nikdy nekončila.

Knihu, u které dočtete poslední řádek, máte chuť začít číst od začátku. Knihu, kterou můžete otevřít na jakékoliv stránce a ihned jste vtaženi do děje, který se před vašimi zraky odehrává. Knihu, která vás zabaví, ale zároveň vás mnoho nového naučí. Kniha je bohatá množstvím fotografií, které zachycují krásu Šumavy, ale také okamžiky, které nemůžeme spatřit vždy na vlastní oči.

Ilustrace Pavla Procházky dodávají knize nebývalou pestrost a půvab. Snad i díky tomuto ocenění se kniha stane dobrým pomocníkem, který pomůže zažehnout další svíce nadšených přírodovědců, kteří budou v dalších generacích chránit dary šumavské přírody.

Knihu Světem šumavské přírody si stále můžete objednat v našem e-shopu: http://eshop.npsumava.cz/produkt/knihy/svetem-sumavske-prirody/
Jan Dvořák tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist