Kamil Repeš "> Koalice jednala o zlepšení dopravy v Děčíně - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/koalice-jednala-o-zlepseni-dopravy-v-decine
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Arnika: Koalice jednala o zlepšení dopravy v Děčíně

30. ledna 2003 | Arnika
Autor: Kamil Repeš , tel: 412 610 650
Sdružení Arnika zahájilo jednání s Městským úřadem v Děčíně o možnostech rozšíření stávajícího chodníku na Novém mostě při jeho plánované rekonstrukci. „Chceme, aby přes Nový most vedla jedna z hlavních cyklistických tras propojujících Děčín,“ sdělil přání Arniky Kamil Repeš. Stejný postoj zaujala i Děčínské koalice pro pěší a cyklistickou dopravu, která počátkem týdne jednala o rekonstrukci Nového mostu a bezpečnosti dětí před školami.

Na schůzce Koalice se také mluvilo o bezpečnostních opatřeních, která jsou navrhována před ZŠ na Kamenické ulici, ZŠ Vojanova a Domem dětí a mládeže v Březinách, což jsou z hlediska bezpečnosti dětí nejožehavější lokality. „V blízkosti ZŠ Kamenická je třeba řidiče více upozornit na přítomnost školy a před ZŠ Vojanova a DDM V Březinách by pro začátek pomohlo snížení rychlosti a také v těchto místech více upozornit na přítomnost pohybujících se dětí,“ uvedl Repeš.

Děčínská koalice pro pěší a cyklistickou dopravu byla založena na konci roku 2001 a dnes je v ní zastoupeno 16 neziskových organizací z Děčína. Hlavním cílem této koalice je rozvoj cyklistické a podpora pěší dopravy.

Kamil Repeš , tel: 412 610 650
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist