https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/komentar-dany-balcarove-k-hlasovani-evropskeho-parlamentu-o-legislativnim-balicku-k-nakladani-s-odpady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pirátská strana: Komentář Dany Balcarové k hlasování Evropského parlamentu o legislativním balíčku k nakládání s odpady

18. dubna 2018 | Pirátská strana
Evropský parlament na dnešním plenárním zasedání odhlasoval tzv. balíček cirkulární ekonomiky. Přijetím balíčku dojde k navýšení recyklačních cílů a postupnému konci skládek. K roku 2035 by se podle této nové normy mělo třídit a znovu využít 65 % veškerého odpadu a žádný odpad, který je možno zrecyklovat, už nebude končit na skládkách. Osobně tento krok velmi vítám. Evropská unie by měla jít světu příkladem a stavět svou ekonomiku na chytrých a inovativních řešeních, namísto drancování přírodních zdrojů.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist