https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/komise-zalozila-evropske-forum-energetiky-a-dopravy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Evropská komise, český text ICEU: Komise založila Evropské fórum energetiky a dopravy

Evropská komise rozhodla o založení Evropského fóra energetiky a dopravy.

"Komise musí při vytváření své politiky naslouchat názorům a radám těchto odvětví a občanské společnosti. V této souvislosti bude Fórum hrát zásadní úlohu. Nabídne také koordinovanější základnu k diskusím a přístupu k energetické a dopravní politice," uvedla místopředsedkyně Komise odpovědná za energetiku a dopravu Loyola de Palacio.
<P>
[Podkladový text <A HREF="http://europa.eu.int/rapid/start/cgi/guesten.ksh?p_action.gettxt=gt&doc=IP/01/989|0|RAPID&lg=EN" TARGET="_blank">IP/01/989</A>]
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist