Lucie Macháčková "> Kopřivnice potvrdila pozici Šampiona - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/koprivnice-potvrdila-pozici-sampiona
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Kopřivnice potvrdila pozici Šampiona

14. prosince 2022 | Město Kopřivnice
Autor: Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Kopřivnice potvrdla svou pozici mezi nejpokročilejšími Zdravými městy a převzala ocenění Šampion 2022. Ocenění získalo celkem 11 municipalit. Jedná se o města, městské části, obce a kraj, jež aktivně zapojují veřejnost, strategicky plánují a směřují k udržitelnému rozvoji.

„Šampioni Zdravých měst využívají metody a nástroje řízení kvality, aktivně pracují s různými cílovými skupinami, sdílejí dobrou praxi a zapojují se do mezinárodních programů,“ uvedla koordinátorka Zdravého města Kopřivnice Ivana Holubová a připojila poděkování všem zapojeným partnerům: „To, že se nám opakovaně daří obhajovat pozici mezi nejlepšími Zdravými městy, je ve velké míře zásluhou spolupracujících partnerů, kteří nám pomáhají s realizací mnoha kampaní a aktivit. Jde o školy, neziskovky, podnikatele i další subjekty. Partnery jsou však také jednotliví občané, kterým není budoucnost našeho města lhostejná a zapojují se do jejího plánování. Letos k tomu byla příležitost hned několikrát, neboť jsme společně zpracovávali nový strategický plán rozvoje. Děkujeme všem, kdo na jeho projednávání přišli a přispěli svými podněty.“

Ocenění pro Šampiony Zdravých měst, obcí a regionů za rok 2022 předala v pondělí 12. prosince 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Věra Kovářová. Za Kopřivnici jej převzala radní Dagmar Rysová, která byla dlouholetou garantkou projektu Zdravé město Kopřivnice a na ceremoniálu zastoupila stávajícího politika zodpovědného za tuto agendu Davida Monsporta.
Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist