Ilona Mazalová "> Kopřivnická příroda očima odborníků - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/koprivnicka-priroda-ocima-odborniku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Kopřivnická příroda očima odborníků

27. března 2024 | Město Kopřivnice
Autor: Ilona Mazalová, tel: 556 879 436, 737 114 246
Duben je měsíc tradičně věnovaný planetě Zemi. Za tímto účelem připravil odbor životního prostředí několik zajímavých akcí pro veřejnost. První z nich – Za kopřivnickou přírodou – zavede zájemce na procházku s odborníky na botaniku, zoologii a geologii.

Naplánovány jsou dvě procházky. První se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna od 9 do 12 hodin a druhá v úterý 9. dubna od 15 do 18 hodin. Sraz účastníků bude na parkovišti u koupaliště. Trasa komentovaných procházek povede přes Brdy, Bezručovu vyhlídku, Pískovnu, Raškovu vyhlídku a Šostýn. Tato skvělá možnost objevovat krásy naší přírody v doprovodu pracovníků Přírodovědného oddělení Muzea Novojičínska je otevřena každému, kdo má zájem o kopřivnickou přírodu.

„Zájemcům doporučujeme vzít si s sebou pohodlné oblečení a obuv do terénu. V případě nepříznivého počasí bude zvolen náhradní termín, a to 11. dubna,“ uvedla za organizátory Radka Krysová, vedoucí oddělení lesního hospodářství a ochrany přírody.

Tato akce měla premiéru v loňském roce a setkala se s velkým zájmem veřejnosti. Proto odbor životního prostředí nabízí komentované procházky i letos. Připojte se a objevte krásy kopřivnické přírody s odborníky.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist