https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/koupi-samolepky-muzete-podporit-peci-o-krkonossky-narodni-park
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Koupí samolepky můžete podpořit péči o Krkonošský národní park

27. července 2020 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
"Právě jsme se vrátili z návštěvy Krkonošského národního parku a jsme nadšeni z vybavení pro návštěvníky, z naučných stezek, odpočinkových míst, opravených cest… Rádi bychom přispěli nějakým finančním darem na péči o Krkonoše…" Dopisy v podobném duchu dostává Správa KRNAP více méně pravidelně. V reakci na ně jsme se rozhodli vydat speciální samolepky s textem Podporuji Krkonošský národní park.

"Samolepky budou k dispozici v nominální hodnotě 100, 500 a 1000 korun. Každá samolepka má vlastní číselné označení, jedná se o ceninu. Tyto dary budou účetně evidovány a nakonec je použijeme ke konkrétnímu účelu. Jak byl dar využit, zveřejníme," říká ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch.

Samolepky je možné zakoupit v informačních centrech Správy KRNAP a na eshopu:
https://eshop.krnap.cz/eshop/product/samolepka-podporuji-krkonossky-narodni-park-2/
https://eshop.krnap.cz/eshop/product/samolepka-podporuji-krkonossky-narodni-park-1/
https://eshop.krnap.cz/eshop/product/samolepka-podporuji-krkonossky-narodni-park-/

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist