https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kraj-prijima-elektronicke-zadosti-na-kotlikove-dotace
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Kraj přijímá elektronické žádosti na kotlíkové dotace

16. září 2019 | Královéhradecký kraj
Dalších 1500 domácností vymění zastaralé topení za ekologické a přispěje tak ke zlepšení životního prostředí v našem kraji. Žadatelé, kteří si úspěšně zaregistrovali 11. září pořadové číslo, mohou ode dnešního dne až do 30. září podat elektronickou žádost o kotlíkovou dotaci.

Pořadová čísla 1-1500 byla rozebrána během cca 40 sekund. Registrovaní jsou žadatelé napříč celým Královéhradeckým krajem z měst i malých obcí. Vzhledem k velké alokaci se podařilo přihlásit i žadatelům, kteří to v minulosti nestihli. Žadatelé teď mají 15 dnů na podání elektronické žádosti, poté musí následovat žádost v písemné podobě včetně všech požadovaných příloh.

Další vlna kotlíkových dotací se plánuje na jaro 2020. Zájemci o podporu najdou veškeré informace na webu krajského úřadu.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist