https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kraj-testuje-elektronicky-system-podavani-zadosti-o-kotlikove-dotace-zapojte-se-take
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Kraj testuje elektronický systém podávání žádostí o kotlíkové dotace. Zapojte se také

19. června 2018 | Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj jako poskytovatel dotace v rámci programu 18OPK01 Snížení emisí z lokálního vytápění domácností v Královéhradeckém kraji – Kotlíkové dotace vyzývá potenciální žadatele i ostatní zájemce s funkční registrací v aplikaci DOTIS k testování elektronického systému pro příjem žádostí o kotlíkovou dotaci.

Testování systému podávání žádosti do elektronického Pořadníku žadatelů bude probíhat do čtvrtku 28. 6. 2018 do 14:00. Zájemci, kteří chtějí v září podávat své žádosti do výzvy 18OPK01, mohou využít této možnosti vyzkoušet si, jak bude zápis probíhat ve středu 19. 9. 2018 v 10:00 hodin.

Zájemci si na adrese http://dotace.kr-kralovehradecky.cz/testregistrace/ mohou otestovat funkčnost svého účtu v aplikaci DOTIS. Do pořadníku je možné se zapsat pouze jednou, a to pro ověření správnosti údajů.

Žadateli se tak po vložení přihlašovacího jména a hesla a stisknutí tlačítka „Zápis do pořadníku“ zobrazí zpráva: „Zápis do pořadníku proběhl úspěšně!“ Dejte však pozor, pro zápis je třeba mít aktivovaný a řádně vyplněný účet v systému DOTIS.

Při opakovaných pokusech o zápis se správnými údaji bude zobrazena zpráva: „Opakovaná žádost! Váš účet již byl zapsán v pořadníku.“ Upozorňujeme, že pokud si uživatel v den testování teprve účet zřídí, nebo v něm změní údaje (např. heslo, jméno, e-mail apod.), nebude už v ten samý den možné test provést! Účet bude možné do pořadníku zapsat až následující den po 8:00 hodině.

Případné připomínky k funkčnosti systému zašlete, prosím, na adresu technické podpory.

Upozorňujeme, že jde pouze o test a jeho výsledek nemá žádný vliv na samotný proces příjmu ostrých žádostí. Zápis do ostrého pořadníku bude spuštěn až dne 19. 9. 2018 v 10:00:00 na adrese: https://dotace.kr-kralovehradecky.cz

Vyzýváme potenciální žadatele, kteří dosud neprovedli registraci či kontrolu svého účtu v aplikaci DOTIS, aby tak učinili v dostatečném předstihu před podáváním ostré žádosti!

Připomínáme, že v rámci ostré verze bude žadatelům, kteří se dne 19. 9. 2018 po 10:00 úspěšně zapíší v rámci kapacity 950 žadatelů do Pořadníku žadatelů, umožněno ve dnech 21. 9. až 2. 10. 2018 vyplnit kompletní elektronickou žádost. Do elektronické žádosti bude automaticky doplněno jméno, příjmení a email vlastníka účtu, proto je třeba ověřit, že žadatel má skutečně registrován účet na své jméno. Žadatel musí být vlastníkem či spoluvlastníkem nemovitosti, ve které dojde ke změně zdroje vytápění.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist