https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kraj-vyhlasil-jubilejni-rocnik-souteze-studentskych-praci-na-ekologicka-temata
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Jihomoravský kraj: Kraj vyhlásil jubilejní ročník soutěže studentských prací na ekologická témata

23. března 2022 | Jihomoravský kraj
Kraj ve středu 23. března 2022 vyhlásil jubilejní 20. ročník soutěže studentských prací, které jsou tematicky zaměřené na životní prostředí jižní Moravy.

„Mezi studenty se soutěž těší velkému zájmu, každým rokem přitom zaznamenáváme mimořádnou odbornou kvalitu předložených diplomových a bakalářských prací. Přispívá to k setkávání a výměně zkušeností mezi studenty různých škol a fakult, které spojuje zájem o životní prostředí a ekologii. Pro kraj je v oblasti ochrany životního prostředí úzká spolupráce s vysokými školami velmi důležitá,“ říká náměstek hejtmana pro oblast životního prostředí Lukáš Dubec.

Studenti budou do soutěže přihlašovat své závěrečné práce magisterského i bakalářského stupně obhájené v akademickém roce 2021/2022. Všechny práce posoudí komise složená z akademických pracovníků a odborníků z firemní praxe i neziskového sektoru. Soutěž každoročně organizuje krajem zřizované zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist