https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kralovedvorska-zahrada-zve-prvni-adventni-vikend-na-vanocni-dilny-v-zoo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Dvůr Králové: Královédvorská zahrada zve první adventní víkend na Vánoční dílny v zoo

29. listopadu 2017 | ZOO Dvůr Králové
Autor: Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
O víkendu 2. a 3. prosince uspořádá ZOO Dvůr Králové Vánoční dílny, kterými naváže na loňské Vánoční trhy. Kromě nákupu dárků pod stromeček budou mít návštěvníci oproti minulému roku možnost více se zapojit do jejich samotné tvorby. Pravou sváteční atmosféru doplní rozzářený africký baobab a vánoční občerstvení. Pro dospělé bude navíc platit zvýhodněné vstupné.

Přes čtyři desítky stánků a dílen najdou návštěvníci ve vybraných pavilonech, v galerii Tengenenge a na dalších místech. Zdarma nebo za malý poplatek si tam budou moct vyzkoušet výrobu šperků, keramiky, kožených zvířátek, razítek, korálkování nebo rytí obrázků na sklo. Vlastní výrobky, které si poté odnesou domů, se tak mohou stát originálním vánočním dárkem.

Program dílen bude doplněn vystoupením dravých ptáků nebo ukázkami tradičních řemesel. Svoji práci představí podkrkonošští skláři, k vidění budou i ukázky drátování, pletení na kruhu a výtvarné tvorby. Nebudou chybět ani africké rukodělné výrobky. K pohledu, ale i k zakoupení prodejci nabídnou ručně vyřezávané betlémy, tradiční domorodé šperky, dřevěné sošky, masky nebo vánoční ozdoby.

Vánoční dílny proběhnou v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin a vstupné do zoo bude pro dospělé sníženo na cenu dětské vstupenky, tedy 85 Kč. Pokladny zoo se uzavřou v 16 hodin, zůstat v zahradě je ale možné až do večera.
Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist