https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/krutakova-stejne-podminky-pro-vsechny-lesni-hospodare
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

STAN: Krutáková: Stejné podmínky pro všechny lesní hospodáře

13. září 2019 | STAN
Poslanecká sněmovna dnes přijala změny v lesním zákoně, reagující na kůrovcovou kalamitu, které budeme moci rychleji a efektivněji čelit. Mezi nimi i návrh STAN na narovnání podmínek mezi lesními hospodáři.

"Podařilo se nám pozměňovacím návrhem vyspravit novelu lesního zákona, takže nebude docházet k rozdílům u povinností mezi státními a nestátními lesními hospodáři a konečně ukončíme zmatky, se kterými se setkávali při své činnosti.

Ale zákon nezmůže všechno. Lesy by především neměly být vnímány jen jako prostředek k dosažení ekonomického zisku, ale jako bohatství, které musíme předat našim dětem v lepším stavu, než jsme ho získali my od našich rodičů."

Jana Krutáková, poslankyně STAN
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist