https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kutilek-sz-nalez-nku-potvrzuje-ze-modernizace-zeleznice-postupuje-hlemyzdim-tempem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených: Kutílek (SZ): Nález NKÚ potvrzuje, že modernizace železnice postupuje hlemýždím tempem

7. března 2016 | Strana zelených
Autor: Jan Žáček
„Nález NKÚ jen potvrzuje to, co znají běžní cestující ze své každodenní zkušenosti: modernizace naší železniční infrastruktury pokračuje hlemýždím tempem. Jak přitom víme ze zahraničí nebo i z trati Praha-Ostrava, železnice má šanci stát se úspěšným konkurentem automobilové dopravy – a pokud se konečně rozhoupeme ke stavbě vysokorychlostních tratí, dokonce i dopravy letecké. To by ovšem vyžadovalo, aby se železniční dopravě ministr Ťok skutečně začal věnovat,“ říká místopředseda Strany zelených Petr Kutílek.
Jan Žáček tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist