https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/lavky-do-krkonos-z-fakulty-architektury
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ČVUT Praha: Lávky do Krkonoš z Fakulty architektury

18. ledna 2018 | ČVUT Praha
V létě správa KRNAPu vytipovala celkem dvanáct lávek na území Krkonoš, které jsou ve špatném technickém stavu. Pět z nich si vybrali vedoucí ateliérů Ústavu navrhování II a nabídli je studentům jako zadání pro volitelný nebo realizační projekt. Každý ze zúčastněných ateliérů vybral z projektů svých studentů jeden, který bude vlastními silami realizovat na fakultním nádvoří. Následně se lávky rozloží a převezou do Krkonoš, kde budou letos na jaře instalovány. „Nejde jen o to naučit adepty architektury pracovat s dlátem, pilkou či vrtačkou, ale na vlastní kůži zažít odpovědnost za vlastní rozhodnutí, co v realitě znamená čára na papíře, jak to chodí na stavbě a jak je dlouhá cesta od idey k hotovému dílu, jak je plná překážek a křižovatek a jaká je radost, když se vše podaří dovést až do cíle,“ vysvětluje koordinátorka projektu doc. Hana Seho.

Fotogalerie z vernisáže výstavy lávek na adrese https://media.cvut.cz/cs/foto/20180118-lavky-do-krkonos-z-fa
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist