https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/les-podporuje-ve-volbach-do-senatu-cr-premysla-rabase
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Liberálně ekologická strana: LES podporuje ve volbách do Senátu ČR Přemysla Rabase

13. května 2018 | Liberálně ekologická strana
Autor: Tomáš Pikola, tel: 606 352 811
Přemysl Rabas 12. května 2018 při výstupu na stolovou horu Úhošť u Kadaně oznámil svou kandidaturu do Senátu. Bývalý ředitel chomutovského zooparku, nyní šéf Zoo ve Dvoře Králové, vstupuje do voleb na Chomutovsku pod hlavičkou Politického hnutí SENÁTOR 21. K podpoře jeho kandidatury se již přihlásily Pirátská strana, JsmePRO!, TOP 09, LES a KDU ČSL.

Martin Bursík, předseda Liberálně ekologické strany, prohlásil: “Senát potřebuje posílit o nové senátorky či senátory, kteří podpoří proevropskou a prozápadní orientaci České republiky, budou principiálními obránci demokratických hodnot a současně budou erudovaní ve svém oboru. Tohle všechno Přemysl Rabas splňuje. Přemek přinese do Senátu podrobnou znalost ochrany životního prostředí, tedy tématu, které je v ČR dlouhodobě podceňováno a potřebuje silné zastánce. Liberálně ekologická strana vítá schopnost Přemysla Rabase spojit více subjektů z demokratického politického spektra, podporuje jeho kandidaturu do Senátu a věří v jeho úspěch.”
Tomáš Pikola, tel: 606 352 811 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist