https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/lesni-plan-za-ctvrt-milionu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Hořice: Lesní plán za čtvrt milionu

19. prosince 2016 | Město Hořice
Autor: Pavel Bičiště, tel: 492 105 432
Za nový lesní hospodářský plán a lesní hospodářskou osnovu pro těžební a pěstební činnost v lesích na Hořicku zaplatí radnice přes čtvrt milionu korun vč. DPH

Dokumentace bude platná pro období od ledna 2018 do konce roku 2027. O výsledku veřejné zakázky na zpracování hospodářského plánu a osnov rozhodli v minulých dnech hořičtí radní. Zakázku získaly firmy ING - Forest ze Dvora Králové a Lesprojekt východní Čechy z Hradce Králové. Lesní hospodářské plány a osnovy za přibližně 280 tisíc korun by se měly týkat hospodaření v lesích ve sprvním obvodu Hořicka o výměře přesahující tisíc hektarů.
Pavel Bičiště, tel: 492 105 432 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist