https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/libereckou-zoo-po-roce-opet-ovladnou-duchove-a-strasidla
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: Libereckou zoo po roce opět ovládnou duchové a strašidla

23. října 2017 | ZOO Liberec
Autor: Barbara Tesařová, tel: 778 717 788
Již tento týden proběhne v Zoo Liberec šestý ročník jedné z nejnavštěvovanějších akcí roku, Strašidelná zoo.

Po dobrých zkušenostech z minulých let bude i letos tato dětmi velmi oblíbená akce rozložená do dvou dnů – středy 25. 10. a čtvrtku 26. 10. 2017. Po dva večery můžete vyrazit do zoo s lampiony a dotvořit tak tajemnou atmosféru strašidelného průvodu. V zoo budou na návštěvníky čekat duchové, strašidla, záhadná zákoutí a pro ty nebojácné i několik dobrodružných úkolů a stanovišť. Strašidelnou atmosféru dotvoří svítíce dýně rozprostřené po celém areálu zoo. Dále budou k vidění osvětlené výběhy vybraných zvířat, otevřené pavilony či komentované krmení lachtanů. Ti odvážní se mohou také účastnit jízdy strašidelným vláčkem zcela zdarma.

I letos lze vstupenky zakoupit v předprodeji, a to v době otvíracích hodin na pokladně liberecké zoo. Akce trvá vždy od 17.00 do 20.00.

A POZOR! Pokud nám do zoo (budova vstupu/pokladny zoo) donesete v termínu 23. 10. - 25. 10. dopoledne vlastnoručně vydlabanou a vyřezanou dýni, my vám za každou z nich na oplátku věnujeme 1 ks dětské vstupenky do naší zoologické zahrady.

Těšíme se na Vás!
Barbara Tesařová, tel: 778 717 788 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist