https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/lidovci-vyrazili-na-kolech-do-sousedniho-rakouska-30-kilometru-za-30-let-svobody
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

KDU-ČSL: Lidovci vyrazili na kolech do sousedního Rakouska: 30 kilometrů za 30 let svobody

11. listopadu 2019 | KDU-ČSL
Autor: Denisa Morgensteinová, tel: 730 575 148
Lidovci vyrazili v sobotu 9. listopadu na 30. kilometrovou okružní projížďku na kolech z Valtic do sousedního Rakouska. Připomněli si tak ujetím symbolické vzdálenosti 30 let od pádu totalitního režimu v roce 1989. Pod článkem na https://www.kdu.cz/aktualne/zpravy/30-kilometru-za-30-let-svobody-lidovci-vyrazili-na si můžete prohlédnout fotogalerii.

Okruhu z Valtic do sousedního Rakouska se zúčastnila veřejnost, členové KDU-ČSL i rakouští sousedé. Peloton zamířil do obce Schrattenberg, kde je na radnici přivítal starosta se zastupiteli a předseda dolnorakouského zemského sněmu Karl Wilfing. Následně cyklisté navštívili Muzeum železné opony a výlet zakončili svatomartinskou husou.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist