https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/martin-kupka-neni-na-co-cekat-proto-podporuji-petici-za-dostavbu-d3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS Středočeský kraj: Martin Kupka: Není na co čekat, proto podporuji petici za dostavbu D3!

18. září 2020 | ODS Středočeský kraj
Komentář Martina Kupky k petici jihočeské ODS.

„Máme tu další z píárových veletočů premiéra Babiše, na který doplatí lidé nejen v jižních Čechách, ale i ve Středočeském kraji. Kdo v létě jel, no spíš popojížděl nebo postával, na jih republiky, ten určitě potvrdí, že D3 už měla dávno stát. Teď opravdu neztrácejme čas vymýšlením neexistujících alternativ. Byl by to jen odklad na trvalo. Pojďme dotáhnout přípravu D3 a začněme konečně stavět! Proto plně podporuji aktivitu jihočeské ODS, která daliado kupy petici za co nejrychlejší dostavbu plánované dálnice D3.

Berme tenhle další premiérův přešlap jako jasný důkaz, že je změna nutná. A změnu můžeme nastartovat už v říjnových volbách. Protože stejně jako stojí řidiči v koloně u Olbramovic, tak stojí naše republika pod vládou hnutí ANO.“

https://www.petice.com/dostavba_d3

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist