https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ministr-dopravy-a-spoju-ing-jaromir-schling-se-ve-dnech-17-a-18-ledna-2002-zucastni-jako-clen-delegace-predsedy-vlady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MDS ČR: Ministr dopravy a spojů. ing. Jaromír SCHLING se ve dnech 17. a 18. ledna 2002 zúčastní jako člen delegace předsedy vlády oficiální návštěvy Svazové republiky Jugoslávie

16. ledna 2002 | MDS ČR
Ministr dopravy a spojů. ing. Jaromír SCHLING se ve dnech 17. a 18. ledna 2002 zúčastní jako člen delegace předsedy vlády oficiální návštěvy Svazové republiky Jugoslávie. Kromě oficiálního programu předsedy vlády se pan ministr setká se svými partnery na svazové i republikové úrovni.

Se svazovým ministrem dopravy a spojů SRJ panem Božidarem MILOVIČEM, pan ministr projedná otázky smluvní základny v oblasti dopravy a spojů. Pan ministr je připraven jednat o rozšíření leteckého spojení mezi Prahou a Bělehradem. Tématem rozhovorů budou i otázky spolupráce v oblasti silniční a železniční dopravy. Českou stranu bude zajímat i problematika obnovení plné splavnosti Dunaje na území Svazové republiky Jugoslávie.

S ministryní dopravy a spojů Srbské republiky, paní Marií RAŠETOU-VUKOSAVLJEVIČ se pan ministr setká již podruhé. Jednání se budou týkat především spolupráce českých firem na rozvoji dopravního systému Srbska. Pan ministr zopakuje své pozvání k návštěvě Prahy, a to u příležitosti mezinárodní konference o bezpečnosti silničního provozu a souvisejícími otázkami pojišťování, kterou pořádá MDS ČR ve spolupráci s CEMT ve dnech 14. a 15. března t.r.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist