https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/mostek-u-trkace-je-opet-otevren
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Mostek u Trkače je opět otevřen

23. května 2019 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
Dřevěný mostek u Trkače v Rudné rokli na jihozápadním svahu Sněžky, který nevydržel nápor sněhu a prolomil se, je opět opraven. Pomoc s opravou nabídlo Správě KRNAP město Pec pod Sněžkou a dnes byly oba prasklé nosníky vyměněny. Mostek je tedy opraven a modrá turistická stezka směr Sněžka opět otevřená. Kolegům z Pece pod Sněžkou za pomoc s opravou děkujeme!


Další informace o aktuálním dění v Krkonošském národním parku a jeho okolí najdete na facebookovém profilu www.facebook.com/spravakrnap

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist