https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/na-den-zeme-jsme-uklidili-pod-vlakovym-nadrazim
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

DKoalice: Na Den Země jsme uklidili pod vlakovým nádražím

23. dubna 2018 | DKoalice
V našem městě se už z veřejných úklidů stává tradice. Péče o prostor, kde žijeme, totiž není nikdy dost. A tak jsme se na dubnový Den Země připojili s úklidem zatáčky pod vlakovým nádražím i my. Celkem 13 dobrovolníků naplnilo velkoobjemový kontejner tunou bioodpadu a 15 pytlů odpadků (40 kg skla a půl tuny smíšeného komunálního odpadu). Očistili jsme krajnici silnice od vlakového nádraží k zatáčce, kterou užívají i chodci. Odměnou nám bylo nejen zasloužené občerstvení, ale hlavně to, že máme ve Dvoře zase o kus čistěji, pěkněji a bezpěčněji. Budeme v tom pokračovat, přidejte se! Organizátorem Uklízíme na Den Země byla DKoalice s podporou místních organizací TOP 09, KDU-ČSL a Zelených, s materiální podporou Ukliďme Česko a Technických služeb města a finanční podporou think-tanku TOPAZ.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist