https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/na-kokorinsku-probehla-jiz-tretim-rokem-vikendovka-deti-zeme-na-ochranu-biodiverzity
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Děti Země: Na Kokořínsku proběhla již třetím rokem víkendovka Dětí Země na ochranu biodiverzity

15. srpna 2017 | Děti Země
Účastníci pomáhali s ochranou biotopů především vzácných čolků.

Na tradici letních táborů Dětí Země na pomoc přírodě v CHKO Kokořínsko navazuje poslední tři roky víkendová akce „Kokoř Reloaded“. Letos v srpnu její účastníci vyčistili dvě tůně v Kružském dole u Nosálova, kde žijí chránění čolci horští a další vodní a mokřadní živočichové.

Akce na pomoc přírodě v CHKO Kokořínsko pořádal Klub za záchranu Polabí při Dětech Země mezi lety 1994 a 2008. Za tu dobu se na nich vystřídaly desítky dobrovolníků při kosení a hrabání luk, vytváření a obnově tůní, výsadbě stromů a mnoha dalších činnostech.


tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist