https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/na-moravu-uz-jsme-vybrali-2-miliony-korun
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Husitská diakonie: Na Moravu už jsme vybrali 2 miliony korun

28. června 2021 | Husitská diakonie
Děkujeme všem, kdo přispíváte na pomoc jižní Moravě. Díky vám se podařilo shromáždit už více než dva miliony korun. Peníze ze sbírky do poslední koruny pomohou postiženým rodinám na Hodonínsku a Břeclavsku.

Stále monitorujeme potřeby v postižených oblastech a chystáme se na jižní Moravu tento týden. V součinnosti s hodonínskou náboženskou obcí Církve československé husitské a brněnským biskupem Jurajem Dovalou budeme pomoc směřovat konkrétním rodinám v nejvíce postižených oblastech.

Na pomoc Moravě stále můžete přispívat na transparentní sbírkový účet Husitské diakonie: 2501867242/2010, variabilní číslo 200.

Myslíme také na lidi na Lounsku, které postihla podobná pohroma v menším měřítku. Pokud byste chtěli přispět na pomoc rodinám z této oblasti, uveďte variabilní číslo 300.

Pro přispěvatele z ciziny: IBAN: CZ3320100000002501867242
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist