https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/namestek-kolaja-na-zasedani-globalniho-partnerstvi-pro-efektivni-rozvojovou-spolupraci-v-nairobi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MZV ČR: Náměstek Kolaja na zasedání Globálního partnerství pro efektivní rozvojovou spolupráci v Nairobi

1. prosince 2016 | MZV ČR
Náměstek Václav Kolaja se zúčastnil zasedání na vysoké úrovni Globálního partnerství pro efektivní rozvojovou spolupráci, které se konalo 30. listopadu–1. prosince 2016 v Nairobi za účasti vysokých představitelů členských států OSN, zástupců mezinárodních organizací, představitelů občanského i soukromého sektoru a dalších partnerů.

Cílem zasedání, jež hostila vláda Keni, bylo vyhodnotit plnění principů a závazků efektivnosti rozvojové spolupráce a přispět k realizaci Agendy 2030 pro udržitelný rozvoj a jejích cílů.
Náměstek Kolaja se ve svém vystoupení zaměřil na roli soukromého sektoru v rozvojové spolupráci a na zkušenosti ČR, která v uplynulých třech letech zaváděla programy na podporu zapojení soukromého sektoru do zahraniční rozvojové spolupráce.
Na závěr zasedání byl schválen výstupní dokument, který doporučuje další opatření ke zlepšení účinnosti rozvojové spolupráce v souladu s existujícími politickými závazky.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist