https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/namestek-ministra-tomas-novotny-jednal-se-zastupci-ministerstva-hospodarstvi-a-energetiky-srn-a-nemecke-rozvojove-banky-kfw
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MPO ČR: Náměstek ministra Tomáš Novotný jednal se zástupci Ministerstva hospodářství a energetiky SRN a německé rozvojové banky KfW

4. března 2016 | MPO ČR
Náměstek ministra průmyslu a obchodu Tomáš Novotný se 4. března setkal s vrchním ředitelem sekce energetické účinnosti Ministerstva hospodářství a energetiky SRN Thorstenem Herdanem a zástupci německé rozvojové banky KfW.

Náměstek Tomáš Novotný, zodpovědný za sekci fondů EU, VaVaI a investičních pobídek, hovořil s vrchním ředitelem sekce energetické účinnosti Thorstenem Herdanem ze spolkového ministerstva hospodářství a energetiky SRN a se zástupci německé rozvojové banky KfW o posílení vzájemné spolupráce v oblasti podpory inovací, malých a středních podniků a energetické účinnosti prostřednictvím návratných finančních nástrojů, jako jsou úvěry, záruky a kapitálové vstupy.

Předmětem jednání byla rovněž spolupráce na poli aktivizace Českomoravské záruční a rozvojové banky, a.s., včetně její transformace na českou národní investiční banku. Proto se jednání zúčastnili i zástupci KfW, která patří mezi ‎největší rozvojové banky na světě. KfW úspěšně napomohla obnově Německa po druhé světové válce a podílí se na současnému rozvoji německé ekonomiky. Její zkušenosti tak mohou napomoci při transformaci Českomoravské záruční a rozvojové banky.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist