https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/naucte-se-navrhovat-prodavat-nebo-instalovat-systemy-rizeneho-vetrani-a-moderniho-vytapeni-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Husky & Zehnder Akademie: Naučte se navrhovat, prodávat nebo instalovat systémy řízeného větrání a moderního vytápění

8. ledna 2018 | Husky & Zehnder Akademie
Nová školení pro architekty, projektanty, instalatéry a obchodníky. Společnost Zehnder vypsala na rok 2018 termíny nových odborných školení na téma větrání a vytápění. Jsou určena pro odborníky s různou úrovní znalostí této problematiky – stačí si jen vybrat. Program Akademie začíná už 29. ledna 2018!

Aktuální legislativní změny v oblasti navrhování staveb kladou ještě větší nároky na správný projekt i realizaci vytápění a větrání. Proto se společnost Zehnder, tradiční výrobce vysoce kvalitních topných těles a systémů řízeného větrání, rozhodla vypsat další sérii odborných školení pro všechny zájemce z oboru. Kromě architektů a projektantů cílí taky na obchodníky a instalatéry.

Odborné semináře probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí u Tábora nebo v Husky & Zehnder Akademii ve Vestci u Prahy a jsou zájemcům k dispozici zcela zdarma.

Odborní školitelé jsou připraveni podělit se, kromě teoretických informací, o mnoho zkušeností z praxe. Vyberte si téma, které odpovídá skutečným potřebám profesionálů v oboru. Školení lze využít i ke konzultaci konkrétních projektů. K dispozici jsou navíc i vzorky téměř všech výrobků Zehnder pro vytápění, větrání a chlazení.

Témata odborných školení a seminářů:
Seminář Komfortní větrání 1 - Produkty & jejich návrh, prodej, instalace doporučujeme instalatérům, obchodníkům a projektantům, kteří se seznamují s problematikou řízeného větrání nebo si chtějí rozšířit znalosti z tohoto oboru. Školitelé podají účastníkům potřebné informace z oblasti řízeného větrání a rekuperace, představí konkrétní typy jednotek a rozvodů vzduchu stejně jako příklady z konkrétních realizací.
Seminář s názvem Komfortní větrání 2 – Zprovoznění, vyregulování, údržba a servis cílí na instalatéry se zkušenostmi s instalací řízeného větrání. Předmětem školení je pak zejména problematika správného uvedeni do provozu, nastavení větrací jednotky, vyregulování systému, instalace měřicích zařízení případně i diagnostika poruch a servis. Pro instalatéry a projektanty, kteří již absolvovali kurz Komfortní větrání 1 je určen seminář Komfortní větrání 3 – Navrhování v online programu ComfoPlan. V rámci školení se účastníci podrobně zabývají návrhem konceptu větrání i vytvořením cenové nabídky a výpisu materiálů v bezplatném programu Zehnder ComfoPlan.

Odborné školení Čerstvý vzduch v architektuře reaguje na konkrétní legislativní požadavky pro projektování budov. Je určeno zejména architektům, projektantům ale i developerům, jelikož v kostce sumarizuje všechny novinky podmiňující navrhování staveb v oblasti zdravého vnitřního prostředí, vytápění a větrání (mj. podmínky směrnice o ekodesignu, platné od 1. ledna 2018 a její vliv na elektrické radiátory, či řízené větrání s rekuperací tepla jako nezbytnost pro těsné budovy a povinnost od 2020).
Školení Mistr Charleston & Designové radiátory na míru je určeno zejména obchodníkům a zabývá se podrobně portfoliem produktů Charleston, včetně nácviku nové prodejní metody.

Školení probíhají v Sezimově Ústí a v Praze:
Zehnder Akademie, Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II (na dálnici Praha – České Budějovice exit 84).
Husky & Zehnder Akademie, Vídeňská 573, 252 42 Vestec u Prahy (exit “Vestec” na pražském okruhu mezi dálnicí na Brno a Plzeň / nebo po Vídeňské ul. z Prahy 4 / busem ze stanice metra Budějovická).

Přihlášky a dotazy adresujte na info@zehnder.cz; M (+420) 733 73 43 10.
Podrobné informace o náplni školení a termínech naleznete na www.zehnder.cz/skoleni
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist