https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nejoblibenejsim-ridicem-je-stanislav-sedy-a-nejoblibenejsi-pruvodci-kristyna-vavrichova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Liberecký kraj: Nejoblíbenějším řidičem je Stanislav Šedý a nejoblíbenější průvodčí Kristýna Vavřichová

5. prosince 2016 | Liberecký kraj
Autor: Markéta Dědková, tel: 485 226 324, 739 541 624
V anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu a průvodčí ve vlaku zvítězili pro rok 2016 řidič pan Stanislav Šedý ze společnosti BusLine a.s. a mezi průvodčími vyhrála paní Kristýna Vavřichová ze společnosti České dráhy a.s.

Hlasy získali přímo od cestujících prostřednictvím webové stránky http://www.iidol.cz. Společnost KORID LK, která oblíbenou anketu organizuje od roku 2007, přijímala tipy od ledna do 11. listopadu letošního roku. „Smyslem této už tradiční ankety je ocenit naše kolegy z provozu, kteří jsou nejblíže našim cestujícím a kvalitou své práce drží spokojené cestující ve veřejné dopravě v Libereckém kraji,“ říká Pavel Blažek, jednatel společnosti KORID LK, spol. s.r.o. Skleněné poháry a dárkové předměty Libereckého kraje spolu s ním předali i Marek Pieter, náměstek hejtmana pro dopravu, investice a veřejné zakázky a Jiří Hruboň, ředitel společnosti KORID LK.
Markéta Dědková, tel: 485 226 324, 739 541 624 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist