Mgr.Kateřina Goroškov "> Nejvyšší komfort domácích mazlíčků přes horké letní dny s Grub Barf - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nejvyssi-komfort-domacich-mazlicku-pres-horke-letni-dny-s-grub-barf
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Nejvyšší komfort domácích mazlíčků přes horké letní dny s Grub Barf

21. června 2023 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 731613603
Přestože své domácí mazlíčky milujete a rádi byste s nimi trávili co nejvíce času vězte, že cesta letadlem za sluncem prozářeným pobřežím není pro mnohé tím pravým. Psi skutečně dají v horkých letních dnech přednost klidnému stinnému místu. Měli by se všeobecně vyvarovat dlouhému pobytu na přímém slunci. Zcela zásadní je pak rozhodně nezavírat psy v autě, což bývá velice častou chybou. A to ani v případě, že si potřebujete odskočit jen na pár minut. Vhodná je i úprava stravy zvířat. Výborným pomocníkem může být Bujón plný vitamínů, minerálů a živin. Lze ho přidávat do stravy na zavodnění. Dále je možné nalít ho do lízacích podložek, zamrazit a podávat pejskovi nebo kočce jako osvěžení pro horké letní dny. Můžeme do něho přidat i kusy ovoce. GRUB BARF, BUJÓN české firmy je vhodný podávat i při problémech s trávením nebo potřebě zvýšeného příjmu tekutin. Je rovněž praktickým doplňkem zejména pro kočky trpící nechutenstvím k příjmu tekutin. S vhodnými pomocníky se budou vaši čtyřnozí kamarádi cítit podstatně lépe.

„Pokud Váš pes nebo kočička trpí problémy s trávením, doporučujeme skvělý výrobek Grub Barf Bujón. Vhodný je rovněž při potřebě zvýšeného příjmu tekutin, například u nemocných zvířat, která odmítají tuhou stravu. Bujón pomáhá při zdravotních potížích, je plný živin a minerálů,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „Jedná se o silný vývar z hovězích kostí s obsahem sodíku, vápníku, draslíku, fosforu, hrubé vlákniny, proteinu, tuku a z velké části vody. Krmná dávka pro malá plemena je 220 ml. Pro střední a velká plemena 440 ml,“ dodává Simona Princová.

Grub Barf Bujón je i součástí testovacích balíčků, které jsou praktické pro vyzkoušení si toho, co bude právě Vašemu mazlíčkovi vyhovovat nejlépe. Testovací balíček dále kromě Bujónu obsahuje Kolagen, Paštiku, Kachní maso ve vlastní šťávě, Rybí maso ve vlastní šťávě a Srnčí maso ve vlastní šťávě nebo Jehněčí maso ve vlastní šťávě dle skladové dostupnosti.
GRUB BARF, BUJÓN, 220 ML

Praktický doplněk zejména pro kočky trpící nechutenství k příjmu tekutin. Vhodný při problémech s trávením a při potřebě zvýšeného příjmu tekutin, například u nemocných zvířat, která odmítají tuhou stravu. Praktický doplněk zejména pro kočky trpící nechutenství k příjmu tekutin. Bujón pomáhá při zdravotních potížích a je plný živin a minerálů. Doporučená cena výrobku je 47 Kč.
Složení: vývar z hovězích kostí.
Analytické složky: Sodík: 0,0453 %, Vápník: 0,002 %, Draslík: 0,1172 %, Fosfor: 0,04 %, Obsah vody: 97,56 %, Hrubý tuk: 0,06 %, Hrubá vláknina: 0 %, Hrubý protein: 2,16 %, Hrubý popel: 0,12 %, Metabolizovatelná energie: 352,4 kJ/kg
Krmná dávka: malá plemena objem – 220 ml, střední a velká plemena – 440 ml.
GRUB BARF, BUJÓN, 440 ML

Vhodné při problémech s trávením a při potřebě zvýšeného příjmu tekutin, například u nemocných zvířat, která odmítají tuhou stravu. Praktický doplněk zejména pro kočky trpící nechutenství k příjmu tekutin. Bujón pomáhá při zdravotních potížích a je plný živin a minerálů. Doporučená cena výrobku je 79 Kč.
Složení: Vývar z hovězích kostí.
Analytické složky: Sodík: 0,0453 %, Vápník: 0,002 %, Draslík: 0,1172 %, Fosfor: 0,04 %, Obsah vody: 97,56 %, Hrubý tuk: 0,06 %, Hrubá vláknina: 0 %, Hrubý protein: 2,16 %, Hrubý popel: 0,12 %, Metabolizovatelná energie: 352,4 kJ/kg
Krmná dávka: Malá plemena – objem 220 ml, střední a velká plemena – 440 ml.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist