https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nepotrebujeme-dalsi-studie-potrebujeme-zacit-stavet
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS Praha: Nepotřebujeme další studie, potřebujeme začít stavět

15. srpna 2017 | ODS Praha
Pražská ODS zásadně nesouhlasí s dnešním rozhodnutím Rady hlavního města Prahy odsunout dostavbu městského okruhu.

„Nepotřebujeme další a další studie, potřebujeme konečně začít stavět,“ říká zastupitel hlavního města Prahy a předseda pražské ODS Filip Humplík. Zadání nové studie na alternativní vedení městského, vnitřního okruhu je podle pražské ODS jen produktem vnitřních hádek v magistrátní koalici.

„Rozumím tomu, že koalice na magistrátu se otřásá v základech a zadání nové studie na alternativní vedení městského okruhu je jen úlitbou Straně zelených. Není však možné, aby si vedení města řešilo své vnitřní problémy na úkor Prahy a Pražanů,“ komentuje situaci na pražském magistrátu 1. místopředsedkyně ODS a předsedkyně klubu zastupitelů při ZHMP Alexandra Udženija.

„Bohužel, poslední tři roky zažíváme znovu a znovu, že se koalice na magistrátu neumí dohodnout a namísto řešení problémů je jen odsouvá do budoucna. Tahle praxe musí skončit. V ODS jsme připraveni podpořit zahájení dostavby městského okruhu ve stávající variantě,“ dodává Humplík.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist