https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nevladni-organizace-zadaji-transparentni-pripravu-strategickeho-planu-szp
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace soukromého zemědělství ČR: Nevládní organizace žádají transparentní přípravu Strategického plánu SZP

Představitelé pěti nevládních organizací (Asociace soukromého zemědělství ČR, Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů, PRO-BIO - Svaz ekologických zemědělců, Společnost mladých agrárníků ČR a Svaz marginálních oblastí) vnímají zapojení podstatné části zemědělské veřejnosti do přípravy Strategického plánu SZP a jednotlivých intervencí jako zcela netransparentní a nedostatečné. Vzhledem k tomu, že se jedná o dokument, který by měl nastavit politiku, jež konečně posune naše zemědělství k ekonomicky, environmentálně i sociálně udržitelným způsobům hospodaření, vyzvali proto společně ministra zemědělství Miroslava Tomana, aby zahájil transparentní „finalizaci“ tohoto plánu.

Více informací naleznete zde:
SZP_Spolecne stanovisko NNO.pdf - https://www.asz.cz/filemanager/files/1106208.pdf

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist