Ivana Dobišová "> Nordic Supercross opět startuje a zakončí letošní zimní sezónu na Božím Daru - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nordic-supercross-opet-startuje-a-zakonci-letosni-zimni-sezonu-na-bozim-daru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Klub Krušných hor, z.s.: Nordic Supercross opět startuje a zakončí letošní zimní sezónu na Božím Daru

14. března 2022 | Klub Krušných hor, z.s.
Autor: Ivana Dobišová, tel: 737222410
Na konci března si zde společně čeští a němečtí organizátoři již tradičně přichystají speciálně upravenou "crossovou" trať, která je protkána uměle připravenými překážkami, které prověří sílu, zdatnost a odvahu soutěžících všech věkových kategorií. Atraktivitu závodů pak zvyšuje i nový vyřazovací systém, který nedává prostor strategii a nutí účastníky k plnohodnotným výkonům po celé konání závodů. Do závodu se může přihlásit každý, kdo dosáhl pěti let a disponuje běžkami. Závodníci starší osmnácti let startovat nemohou, ale samozřejmě mohou podpořit své mladší kamarády. Soutěž se těší finanční podpoře Evropské unie Z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Díky tomu pořadatel nevybírá žádné startovné a uspořádá mladým závodníkům napínavý závod se skvělou atmosférou velkých mezinárodních soutěží zcela zdarma. A to opravdu do slova a do písmene, protože každoročně je Supercross synonymem pro napínavé česko-německé sportovní souboje. Závody odstartují v sobotu 26.3., v 9.00 hodin kvalifikačními jízdami, napínavé souboje finálových čtveřic zhruba ve 12.00 hodin.
Samozřejmostí pro závodníky i diváky je pak možnost svěžího občerstvení přímo v cíli, v restaurantu Hranice. K účasti by Vás pak mohla nalákat i pestrá škála cen, zahrnující skleněné poháry či další hodnotné ceny. Tradiční, česko-německá soutěž Nordic-Supercross je zkrátka zárukou dobré zábavy a důstojného rozloučení s nadvládou paní zimy.
Více informací na www.supercross-klinovec.com.

Ivana Dobišová, tel: 737222410
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist