https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nostalgickym-vlakem-ceskych-drah-z-plzne-na-adventni-trhy-na-krivoklat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České dráhy: Nostalgickým vlakem Českých drah z Plzně na adventní trhy na Křivoklát

29. listopadu 2016 | České dráhy
Tradiční zvláštní vlak za adventními zážitky na Křivoklátu vypraví České dráhy v sobotu 3. prosince z Plzně. Součástí vlaku je bufetový vůz a cestu zpříjemní živá hudba i Mikuláš se svojí družinou.

„Vlak odjíždí v 8:30 z Plzně hlavního nádraží a na Křivoklát přijede v 10:58,“ upřesnil Vladimír Kostelný, ředitel Regionálního obchodního centra Českých drah v Plzni. Vlak zastaví pro nástup ještě v Plzni-Doubravce, Chrástu u Plzně, Rokycanech a Berouně. Z Křivoklátu odjíždí v 15:57 a do Plzně se vrátí v 18:21.

Po dobu adventních trhů je celé nádvoří hradu Křivoklát zaplněno stánky s řemeslnými výrobky a s tradičním občerstvením. Vzdálenost nádraží a hradu je přibližně jeden kilometr, takže pro návštěvu hradu i prohlídku vánočně vyzdobené hradní kaple je dostatečně dlouhá doba. Cena jízdenky pro dospělého činí 230 Kč, pro děti od 6 do 15 let 180 Kč. Další informace jsou k dispozici zde. Vzhledem k velkému zájmu je rezervace míst ve vlaku nutná. Objednávat lze na telefonu 739 220 534 nebo na e-mailu: holomelova@radovanek.cz. Jízdenky lze zakoupit také ve stanici Plzeň hlavní nádraží.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist