Lukáš Žaludek "> Nová aplikace lhůtník podnikové ekologie - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nova-aplikace-lhutnik-podnikove-ekologie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ekotema Group s.r.o.: Nová aplikace lhůtník podnikové ekologie

7. září 2022 | Ekotema Group s.r.o.
Autor: Lukáš Žaludek, tel: +420737756713
Legislativní a provozní povinnosti v oblasti podnikové ekologie neustále narůstají a pro malé, střední i velké podniky může být obtížné udržet si o všech těchto povinnostech přehled. Standardně firmy zapomínají na podávání hlášení, informací orgánům státní správy či jiným subjektům vyplývající z podmínek povolení provozu nebo ze smluv, např. měření emisí u vyjmenovaných zdrojů znečišťování ovzduší, senzorické kontroly zařízení se závadnými látkami, hlášení rozborů vzorků odpadních vod na příslušný podnik Povodí.
Společnost Ekotema Group s.r.o. přišla na trh s online aplikací s názvem Lhůtník. Ta má pomoci hlavně při správě všech legislativních, provozních povinností a dohlédnout na to, aby žádní povinnost nebyla zanedbána. Aplikace je tak ideálním řešením pro všechny velikosti firem, které chtějí mít přehled o všech povinnostech v oblastech podnikové ekologie, ale také pro poradce v oblasti podnikové ekologie.

Jak celá aplikace funguje?

Do aplikace se dá jednoduše přihlásit z PC, mobilu nebo tabletu. V aplikaci samotné pak je možnost přidávat upozornění pro jednotlivé povinnosti a rozřazovat dle kategorií (např. ochrana ovzduší, chemické látky, odpady aj.). Při tvorbě jednotlivé povinnosti zvolí uživatel datum jejího konce a datum upozornění. Datum upozornění se zadává proto, že v nastavený den bude doručen e-mail s upozorněním o blížícím se konci nastavené povinnosti.
Lze nahrávat také přílohy ve formátu .pdf a možnost zvolit více e-mailových adres, na které se má upozornění posílat. Dále je možné přidání informací, z čeho plyne požadavek (např. podmínky provozu povolení) a interval konání (např. 1x3roky). Všechny záznamy pak lze jednoduše exportovat do formátu .pdf nebo .xlsx.
Významnou přidanou hodnotou je pak zobrazení všech vašich povinností v přehledném kalendáři, který lze přepínat do denního, týdenního nebo měsíčního zobrazení.
Aplikace se nabízí ve dvou variantách. První je základní model, kde si veškerá upozornění spravuje sám uživatel. Rozšířený model pak nabízí navíc audit a sběr informací vybraných složek průmyslové ekologie spolu s vyhodnocením povinných kontrol a revizí. Následně vytvoření záznamů a jejich neustálá aktualizace. To vše přímo od poradců/auditorů společnosti Ekotema Group s.r.o.
Lukáš Žaludek, tel: 420737756713
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist