https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nove-cislo-casopisu-forum-ochrany-prirody-vodni-doprava
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Fórum ochrany přírody: Nové číslo časopisu Fórum ochrany přírody: Vodní doprava

Koryta našich řek letošní jaro vysychají rychleji než v letech předchozích a s obavami tak hledíme k nastávajícímu létu. Tematicky vhodné je proto zamyšlení nad možnostmi rozvoje vodní dopravy z pohledu ochrany přírody.

Tématem tohoto čísla ČASOPISU FOP jsou proto projekty rozvoje vodních cest pro potřeby nákladní vodní dopravy a jejich konflikt se zájmy ochrany přírody. Kanál Dunaj-Odra-Labe, plavební stupeň Děčín, kanál u Přelouče či splavňování Berounky, každý z těchto projektů vyvolává diskuze i silné emoce. A jak dopadne novodobá pohádka o slepičce a kohoutkovi, alias nevládních ekologických organizacích a labských štěrkových náplavech? Zalkne se kohoutek? Také přinášíme pohled divočinu od Dušana Utínka. Více čtěte na www.casopis.forumochranyprirody.cz.

Nové číslo naleznete vždy na hlavní stránce webu časopisu, v Archivu jsou veškerá vydaná čísla. Vyhledávat texty můžete také podle autorů. Texty můžete číst přímo na webu nebo si můžete stáhnout pdf celého časopisu nebo jen pdf jednotlivých textů.

Pěkné čtení vám přeje Markéta Dušková, redaktorka časopisu FOP
Markéta Dušková tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist