Mgr.Kateřina Goroškov "> Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/novinka-od-grub-barf-drubezi-nebo-hovezi-ve-vlastni-stave-pro-vase-domaci-mazlicky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky

28. března 2023 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 731613603
Jsou chutě zvířat podobné jako u lidí? Mají i psi a kočky občas chuť na něco tak zvaně na zub? Nebo je pro ně jednostranná monotónní výživa zdravější? Co je správné pro zdraví a dlouhověkost našich čtyřnohých věrných kamarádů. Řada z nás přece prožila vedle sebe život s abnormálně citlivou duší, kamarádem, parťákem a nedovedeme si představit, že by ho kdy, kdo mohl nahradit. A proto tak jek apelujeme na zdraví člověka s ohledem na to, co konzumu-je, je dokázané, že i život zvířete lze kvalitativně posunout a prodloužit na základě správně zvolené stravy. A jako i u člověka zdravá pleť vypovídá o celkovém stavu organismu, tak i vita-lita a srst u zvířete jasně dokládá, že jedinec prospívá, a tedy cítí se zdravý a v dobré kondici. S jarem přichází i česká firma Žraso s novinkou značky Grub Barf Drůbeží ve vlastní šťávě a Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky. Oba výrobky jsou vhodné jak pro kočky, tak psy, a to jakéhokoli věku o zdravotního sta­vu.

„Často nám majitelé psů a kočiček pokládají otázku, zda je pro zvíře vhodnější jednotvárná suchá strava nebo pestrá čerstvá, tak jako u lidí. Dovoluji si skromně říct, že po letech konzultací s odbornou veřejností a vlastních zkušeností, je nezbytná pestrost stravy. Stejně jako v přírodě, kde se strava mění v závislosti na ročním období a spousty přírodou řízených okolností. Pestrost stravy se odráží na dobré kondici zvířat, a hlavně na stabilitě jejich psychiky. Jednoduchost a jednotvárnost krmení je jen samotná pohodlnost majitelů. Zvíře si nemůže postěžovat a signály jejich majitelé čas-to nevnímají. Nejde jen o délku života zvířat, ale i o kvalitu života,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „A proč přicházíme s oběma novinkami právě v jarním období? Protože jaro je všeobecně období hojnosti a zrodu nového života po zimě. Zvířata mají větší chuť a potřebu přijmu potravy, která by měla být co nejvíce pestrá a vyvážená,“ dodává Simona Princová.
Drůbeží ve vlastní šťávě

Jedná se o výrobek z drůbežího trhaného masa, redukovaného vývaru z drůbeže a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Drůbeží maso obsahuje minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík nebo selen. Z vitamínů stojí za zmínku hlavně ty ze skupiny B. Především pak vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantothenová) a vitamin B6. Je lehce stravitelné, vhodné jako dietní varianta krmiva pro citlivé zažívání psů a koček. Výrobek je k dostání ve dvou typech balení, a to ve 440 ml za 95 Kč nebo 220 ml za 47 Kč.
Hovězí ve vlastní šťávě

Jedná se o výrobek z Hovězího trhaného masa, redukovaného vývaru z hovězího a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Hovězí maso je navíc zdrojem minerálních látek – Kromě železa obsahuje i hodně zinku, selenu, kyseliny listové a vitaminu B12. Je také přirozeným zdrojem CLA (konjugovaná kyselina linolová, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v lidském těle). Má vysoký obsah bílkovin. Výrobek je k dostání ve dvou typech balení, a to ve 440 ml za 95 Kč nebo 220 ml za 47 Kč.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist