https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/novy-web-projektu-life-for-mires-zivot-pro-mokrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa NP Šumava: Nový web projektu LIFE for MIRES - život pro mokřady

7. května 2019 | Správa NP Šumava
Autor: Jan Dvořák, tel: 731 530 509
Před letní sezónou nabitou dobrovolnickými akcemi na záchranu šumavských rašelinišť, které pro veřejnost pořádáme v rámci projektu LIFE for MIRES, jsme spustili web, kde se můžou zájemci přihlásit na některý z termínů.

Ale nejen to! Na webových stránkách projektu, který Správa NP Šumava se svými partnery zahájila v minulém roce, se dozvíte vše o připravovaných revitalizacích rašelinišť, říčních niv, podmáčených luk a jiných mokřadů.

Stránky obsahují veškeré informace o cílech projektu, očekávaných přínosech pro Šumavu a její obyvatele a lokalitách, které budeme v nadcházejících šesti letech obnovovat. Představují také program zvyšování veřejného povědomí o tom, jak důležité jsou mokřadní biotopy pro krajinu a druhovou rozmanitost. Exkurze, dny pro rašeliniště, přednášky, nový výukový program pro školy, to vše projekt nabízí.
http://life.npsumava.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist