https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/novym-namestkem-ministra-pro-ochranu-prirody-a-krajiny-je-tomas-tesar
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MŽP ČR: Novým náměstkem ministra pro ochranu přirody a krajiny je Tomáš Tesař

1. září 2010 | MŽP ČR
Autor: Eva Veverková, tel: 267 122 139
Novým náměstkem ministra životního prostředí a ředitelem sekce ochrany přírody a krajiny se od 1. září 2010 stává Ing. Tomáš Tesař.

Ing. Tesař vystudoval VŠST v Liberci. Od roku 1990 pracoval v mezinárodním obchodě s přepravními službami. Na místo náměstka přichází z funkce jednatele a ředitele společnosti topsped, spol. s r.o. pro logistiku a dopravu.

Tomáš Tesař je ženatý a má tři děti.

Do roku 2009 nebyl členem žádné politické strany, od roku 2009 je členem TOP 09.

Fotografii náměstka Tesaře najdete na adrese http://mzp.cz/cz/gallery_100901_namestek_Tesar.
Eva Veverková, tel: 267 122 139 tisknout poslat
 twitter
Vydání tohoto textu bylo podpořeno z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí ČR. Za obsah je zodpovědná výhradně redakce serveru Ekolist.cz a nelze jej v žádném případě považovat za názor MŽP.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist