Radim Darebník "> Investiční akcelerátor Soulmates Ventures klíčovým partnerem Udržitelného byznysu roku ´21 - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nvesticni-akcelerator-soulmates-ventures-klicovym-partnerem-udrzitelneho-byznysu-roku-21
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Soulmates Ventures: Investiční akcelerátor Soulmates Ventures klíčovým partnerem Udržitelného byznysu roku ´21

4. května 2021 | Soulmates Ventures
Autor: Radim Darebník, tel: +420 723 768 846
Partner a CEO investičního akcelerátoru Soulmates Ventures Václav Gregor byl jedním z porotců speciálu Udržitelný byznys roku 2021. Nová iniciativa CzechCrunch dává příležitost vyniknout společnostem, které mají udržitelnost propsanou do své DNA a současně jde o škálovatelný byznys. Přesně takové projekty společnost Soulmates Ventures vyhledává, do tří takových již investovala a s dalšími několika startupy v současnosti o investicích jedná.

CzechCrunch spustil speciál Udržitelný byznys roku 2021, v jehož rámci vybrala odborná porota desítku projektů, které při výrobě nebo poskytování služeb reflektují udržitelný přístup a chrání tak naši planetu. Ke speciálu se jako klíčový partner připojil investiční akcelerátor Soulmates Ventures pomáhající byznysově rozvíjet udržitelné startupy. „Každá firma by si měla uvědomit, že nad jejím samotným individuálním přístupem stojí důležitější věc, a to je udržitelnost. Nejen všechny světové korporace pak, chtějí-li přežít, ví, že tento trend nelze nebrat v potaz. My jsme zde proto, abychom pomohli těm, kteří mají ideu udržitelnosti zapsanou do svých základů již od samého začátku,” vysvětluje motivaci k zapojení se do projektu Václav Gregor. „V Soulmates Ventures jsme denně v kontaktu se startupy s pozitivním impaktem na celou planetu a v konečném důsledku pak na lidskou společnost. Kromě finanční investice pomáháme i s rozvojem a škálováním tak, aby měl projekt přesah i na globální úroveň,” dodává Gregor.

Projekt Udržitelný byznys 2021 je příležitostí, jak šířit povědomí o potřebě inovativních přístupů na poli udržitelného byznysu jak z lokální, tak globální perspektivy. „Pro budoucnost je problematika udržitelnosti a byznysu klíčová. Když nebudeme v Česku schopni přicházet s inovacemi, které pomohou překonávat výzvy s tím spojené, předběhnou nás rychlejší a schopnější státy,” vysvětluje Václav Gregor, proč je nutné věnovat udržitelným projektům zvýšenou pozornost.
Radim Darebník, tel: 420 723 768 846
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist